Kávovary | Happy

Filtrovat podle

Objevte přístroje TASSIMO: cenově dostupné kapslové kávovary

Seznamte se s řadou kávovarů TASSIMO. Hledáte kapslový kávovar, který dokáže připravit různé druhy horkých nápojů? Kávovar TASSIMO je správná volba! Chytrý, kompaktní a snadno použitelný. Všechny kávovary TASSIMO jsou vytvořeny společností Bosch, která je proslulá kvalitou a inovacemi. Díky technologii Intellibrew ™ je váš kávovar skutečně chytrý. Přečtením čárového kódu na kapsli vaše TASSIMO přesně ví, jak připravit perfektní nápoj. Stačí jedno stisknutí tlačítka! Už žádné starosti s odměřováním přesného množství mléka nebo nastavováním teploty.

Který kávovar Bosch TASSIMO je pro vás ideální?

TASSIMO nabízí širokou řadu přístrojů pro přípravu kávy a jiných horkých nápojů. Který model byste si měli vybrat? TASSIMO HAPPY, TASSIMO MY WAY, TASSIMO VIVY nebo TASSIMO SUNY? TASSIMO HAPPY má jedinečný design a bude se vyjímat v každé kuchyni. TASSIMO MY WAY dodá vašemu nápoji nádech osobitosti. Můžete si totiž vytvořit vlastní nastavení. Hledáte kompaktní kávovar? TASSIMO VIVY je právě pro vás! TASSIMO SUNY je zase nejjednodušší na obsluhu.

Jak se TASSIMO obsluhuje?

Obsluha všech přístrojů TASSIMO je maximálně jednoduchá. Ať už si vyberete inovativní TASSIMO MY WAY, nebo TASSIMO HAPPY, s každým si snadno připravíte svůj oblíbený horký nápoj. Nejdříve si kupte kapsle. Všechny kapsle TASSIMO jsou kompatibilní se všemi přístroji TASSIMO. Už máte své kapsle? Pak jednoduše vložte kapsli podle vašeho výběru do přístroje a na stojan umístěte šálek nebo hrnek. Nakonec už jen stiskněte tlačítko a během několika chvil máte svůj oblíbený nápoj hotový.