Pokud vaší kuchyni chybí jedna věc, je to tahle.

Každá kuchyně je jiná a má svůj individuální styl a barvy a TASSIMO FINESSE se hodí ke všem. Ať už v klasické barvě, nebo v moderním barveném provedení "tón v tónu" se dvěma různými povrchovými úpravami materiálů (lesklá a matná), toto TASSIMO je špičkou designu.

Dodejte své kávě extra šmrnc jediným kliknutím.

Vychutnejte si kávu s větší intenzitou. Díky IntensityBoost si můžete připravit kávu s intenzivnější chutí. Stiskněte tlačítko start na 3 sekundy a kávu si vychutnejte ještě více.

Vyberte si svou barvu a vychutnejte si širokou škálu kávových specialit.

Objevte svou oblíbenou barvu TASSIMO – ať už jde o modrou, krémovou, zářivě červenou, sněhově bílou nebo uhlově černou. A vaše TASSIMO FINESSE se postará o zábavu po dlouhý čas.

 

Vychutnejte si své oblíbené nápoje a značkystisknutím jediného tlačítka. Každý z vašich blízkých má jiný vkus. S TASSIMO FINESSE si můžete vychutnat různé speciality, jako je espresso na probuzení, caffè crema po obědě, ranní latte macchiato, cappuccino pro vašeho nejlepšího přítele, horkou čokoládu pro vaši rodinu, nebo dokonce čaj od známých značek jako Jacobs, Milka či L'OR. S TASSIMO si můžete vychutnat lahodné horké nápoje – pro celou rodinu, pro své přátele i pro sebe.

Připravte horké nápoje stisknutím tlačítka

Vychutnejte si svou oblíbenou kávu rychle a snadno jedním stisknutím

tlačítka. Díky chytré technologii rozpoznávání kapslí INTELLIBREW™ připraví TASSIMO FINESSE vaše nápoje v režimuOneTouch bez námahy. Vložte kapsli s nápojem TASSIMO, stiskněte tlačítko a vychutnejte si dokonale připravený nápoj.