TASSIMO AMIA

Dále se dozvíte více o vlastnostech tohoto přístroje.

TASSIMO Amia - Top Visual

Vlastnosti

 • Zaměnitelná barevná souprava

  Zaměnitelná barevná souprava

  Dejte dokonale vyniknout svojí kuchyni přístrojem TASSIMO AMIA. Samostatné soupravy s doplňky (obsahující stojan na šálky a kryt proti postříkání) jsou také k dispozici v aktuální barevné řadě. Jednoduše si vyberte, vložte a můžete obdivovat výsledek. Barevné soupravy s doplňky jsou k dispozici v barvách červené jahody, modré máty, zelené limetky a hnědého lískového oříšku.
 • Rozměry

  Rozměry

  Výška: 27,8 cmšířka: 29,8 cmHloubka: 19,9 cm
 • One button operation

  Plně automatická příprava nápojů stisknutím jediného tlačítka

  Přístroje TASSIMO připraví nápoje plně automaticky díky svojí inteligentní technologii identifikaci nápojů. Každá kapsle T DISC je opatřena čárovým kódem, který obsahuje informace o množství vody, času vaření a přesné teplotě pro přípravu perfektního nápoje. Přístroj snímá čárový kód na kapsli T DISC a vždy přesně připraví každý šálek.
 • Automatický čištění a odvápnění

  Automatický program čištění a odvápnění

  Díky automatickému programu čištění a odvápnění můžete svůj přístroj snadno vyčistit. Přístroj vás upozorní na nutnost provést odvápnění rozsvícením značky odvápnění.
 • Nastavitelný stojan na šálky

  Nastavitelný a vyměnitelný stojan na šálky

  Výška stojanu na šálky se dá nastavit na malé, střední a velké šálky. Stojan můžete úplně vyjmout a použít velké hrnky nebo cestovní hrnky.
 • Auto off

  Automatická úspora energie

  Z důvodu úspory energie se po dokončení cyklu vaření automaticky vráti do režimu pasivní pohotovosti.
 • Heat up time

  Prakticky žádný čas na zahřívání

  >Díky inovační technologii zahřívání zde není potřeba prakticky žádný čas na zahřívání. Takže si můžete okamžitě uvařit svůj nápoj. Vložte jednu z kapslí T DISC do přístroje. Stiskněte tlačítko Start/Stop a příprava může začít. Dopřát si horký lahodný nápoj nebylo nikdy tak jednoduché!
 • Nádržka na vodu

  Vyjímatelná nádržka na vodu

  >Nádržka na vodu se dá snadno vyjmout a naplnit.