Díky TASSIMO si můžete vychutnat nejoblíbenější značky v pohodlí vašeho domova! Zaručí vám, že každodenní okamžiky budou o trochu více slavnostní.

Ať má vaše rodina náladu na pěnové kapučíno nebo uklidňující bylinný čaj, každý si může díky naší rozmanité řadě užívat svojí oblíbené péče stisknutím jediného tlačítka.

Nakupujte nyní
Great Drinks From Great Brands

Dopřejte svým chuťovým pohárkům čaj Twinings

Rozmazlujte svoje smysly čajem Twinings. Vášeň pro dokonalost čaje Twinings inspirovala milovníky čaje po celém světě a v Británii více než 300 let. Není pouze součástí každodenního života, čaj Twinings se servíruje při jakékoli náladě a příležitosti. 
V době, kdy vládla káva, jeden muž, Thomas Twining, šel proti proudu a rozdával jeho lásku k čaji. Jeho láska proměnila málo známý nápoj v celonárodně oblíbený teplý nápoj. 
Náš příběh začal v roce 1706. Tehdy byla nejoblíbenějším nápojem v Anglii káva, džin a světlé pivo - dokonce i na snídani! Přestože čaj se pil v Číně tisíce let, byl teprve tehdy dovezen do Anglie a mnoho lidí mu nevěřilo. 
Jediným mužem, který si byl jist, že je to velká věc, byl nějaký pan Thomas Twining. Už měl dost pití světlého piva poránu a začal z jeho kavárny na London's Strand prodávat čaj. Sliboval si, že bude prodávat jenom tu nejlepší jakost a odrůdy. Jeho závazek mu (a jeho čaji) brzy přinesl hodně příznivců - včetně Jane Austen a Charles II. 
Nyní existuje mnoho odrůd a náš čaj pijí lidé na celém světě.

Nakupujte nyní
Twinings

Rozkošná chuť čokolády Milka - jedné z nejoblíbenějších čokolád


Philippe Suchard, vášnivý švýcarský cukrář s vizí, že bude čokoláda dostupná každému, otevřel svoje první cukrářství v roce 1825. V roce 1901 vznikla legendární čokoláda Milka - tabulka čokolády v šeříkovém obalu s obrázkem krávy. Název byl vytvořený ze dvou slov, které jsou nejdůležitější pro tento výrobek: milch (mléko) – kakao (kakao). Od té doby stále více lidí podléhá této lásce k "nejjemnějsí čokoládě z alpského mléka".  

Šeříková kráva vznikla v roce 1972 a stala se nejmilovanější a nejznámější ikonou značky v Evropě. Lila, jak se jí často říká, je tak populární, že děti v některých zemích malují šeříkové krávy.
V roce 2012 oslavila Milka s jejími spotřebiteli po celé Evropě její 111. výročí a nabízela speciální výrobky a zážitky s touto značkou.
Nakupujte nyní
Milka

Lahodná chuť kávy Jacobs - jedna z nejoblíbenějších káv v Německu


Latté Macchiato? Espresso? S kávou Jacobs si může každý dopřát jeho oblíbený nápoj. Historie této značky se datuje do roku 1895 v Německu. Tehdy 26-letý Johan Jacobs otevřel kavárnu se specialitami ve městě Bremen. Přitažlivé aróma a lahodná chuť je dokonalým způsobem, jak dát lidi dohromady, bez ohledu na příležitost!
Nakupujte nyní
Jacobs

Káva Jacobs

Milka horká čokoláda